Zostań królową WIOSNY i LATA!

Czekasz z utęsknieniem na wiosenne promienie słońca? Zapach kwitnących łąk, spacery bez kurtki, rześkie poranki? Ja nie mogę się tego doczekać! Wyjścia z domu w lekkiej odzieży, rower i wędrówki po lesie będą jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze z wolnymi rękami! Najpotrzebniejsze drobiazgi wrzuć do nerki i leć przed siebie! Chwytaj dzień!

Najwygodniejsze i najmodniejsze fasony we wzorach dopasowanych do Ciebie stworzysz łatwo i szybko z moim kursem, który przeprowadzi Cię przez proces szycia nerek KROK PO KROKU!  Uszyjesz je z różnych materiałów (tych zwykłych i tych ciężkich) w trzech różnych rozmiarach.

Dołącz do kursu i obszyj siebie i bliskich w najpiękniejsze nerki na wiosnę, lato…i cały rok!

kurs szycia nerek klasycznych jak uszyć idealną nerkę wideo instrukcja szycia tutorial wykroje PDF

Kupując dostęp do kursu otrzymasz:

245 zł

Poznaj modele, które uszyjesz z tym kursem:
nerki klasyczne jak uszyć nerkę idealną kurs szycia online
Mini nerka S/M

To niewielka kieszonka, która pomieści najważniejsze drobiazgi. Sprawdzi się w sytuacjach, w których chcesz mieć przy sobie jak najmniej przedmiotów.

Z wykroju możesz szyć nerki mini dla dorosłych ale sprawdzi się także jako model dziecięcy. Bardzo dobrym uzupełnieniem tego modelu może być dodatkowy “pasek-przedłużka”, dzięki któremu jedna nerka może jednocześnie być noszona przez dziecko (o drobnej budowie ciała) jak i przez osobę dorosłą, która potrzebuje standardowego, dłuższego paska.

Z uwagi na niewielki gabaryt ten rozmiar nie ma dodatkowej kieszonki wewnętrznej. Jego niewątpliwym atutem jest ekonomiczne wykonanie (wystarczają skrawki materiałów) oraz krótki czas szycia.

Model składa się z 5 głównych elementów budowy zewnętrznej (nerka pięcioelementowa: przód, tył, klapka, uszko lewe, uszko prawe).

Wymiary nerki S/M po uszyciu: ok 26 cm  x 12 cm x 8 cm.

nerka klasyczna sm kursy szycia online i wykroje na torby, nerki, plecaki Kamila Plasun
Jakie ma wymiary i co zmieści w sobie mini nerka S/M?

Obejrzyj nagranie, by bliżej poznać mini nerkę w rozmiarze S/M, którą uszyjesz z najmniejszego spośród czterech wykrojów zawartych w kursie. Zobaczysz na nim:

 • co mieści się w mini kieszonce;
 • jakie dokładnie ma wymiary w [cm] i jak je mierzę;
 • z jakich materiałów wykonałam ten przykładowy egzemplarz i czym go usztywniłam;
 • co nieco o pasku odpinanym i takim przyszywanym na stałe;
 • mini nerkę w wersji dla osoby dorosłej oraz dla dziecka z dodatkowym paskiem “przedłużką”;
 • prezentację  tego rozmiaru w odniesieniu do sylwetki osoby dorosłej oraz na sylwetce dziecięcej.
nerki klasyczne jak uszyć nerkę idealną kurs szycia online
Średnia nerka L

To całkiem pojemna kieszonka, do której zmieści się nie mało. Telefon, klucze, nieduży portfel, chusteczki, okulary dokumenty to podstawowe rzeczy, które bez trudu zmieszczą się w “L-ce”. Wewnątrz tego rozmiaru znajduje się dodatkowa kieszonka zapinana na zamek.

Model składa się z 5 głównych elementów budowy zewnętrznej (nerka pięcioelementowa: przód, tył, klapka, uszko lewe, uszko prawe).

Wymiary nerki L po uszyciu: ok 30 cm  x 15 cm x 9,5 cm.

Nerka klasyczna L kursy szycia online i wykroje na torby, nerki, plecaki Kamila Plasun
Jakie ma wymiary i co mieści w sobie średnia nerka L?

Obejrzyj krótki filmik, na którym zobaczysz:

 • co mieści się w nerce o rozmiarze L;
 • jakie wymiary ma ta nerka i w którym miejscu są mierzone;
 • prezentację wielkości nerki na sylwetce.
nerki klasyczne jak uszyć nerkę idealną kurs szycia online
Duża nerka XL

To duża i  pojemna kieszeń, do której zmieści się całkiem sporo. Telefon, klucze, nieduży portfel, chusteczki, okulary dokumenty a nawet mała butelka wody (330 ml) to podstawowe rzeczy, które bez trudu zmieszczą się w “XL-ce”. Wewnątrz tego rozmiaru znajduje się dodatkowa kieszonka zapinana na zamek.

Model składa się z 5 głównych elementów budowy zewnętrznej (nerka pięcioelementowa: przód, tył, klapka, uszko lewe, uszko prawe).

Wymiary nerki XL po uszyciu: ok 30 cm  x 18 cm x  11,5 cm.

nerka klasyczna xl kursy szycia online i wykroje na torby, nerki, plecaki Kamila Plasun
Jakie ma wymiary i co mieści w sobie duża nerka XL?

Obejrzyj krótki filmik, na którym zobaczysz:

 • co mieści się w nerce o rozmiarze XL;
 • jakie wymiary ma ta nerka i w którym miejscu są mierzone;
 • prezentację wielkości nerki na sylwetce.
nerki klasyczne jak uszyć nerkę idealną kurs szycia online
Średnia nerka trzyelementowa L

To całkiem pojemna kieszonka, do której zmieści się nie mało. Telefon, klucze, nieduży portfel, chusteczki, okulary dokumenty to podstawowe rzeczy, które bez trudu zmieszczą się w “L-ce”. Jest to model o alternatywnej budowie – z ujednoliconym przodem. Uszka i przednia ściana stanowią jedną całość. Nerka charakteryzuje się innym sposobem wszywania zamka (w porównaniu do trzech poprzednich) oraz wykończeniem bez użycia lamówki.

Model składa się z 3 głównych elementów budowy zewnętrznej (nerka trzyelementowa: przód, tył, klapka).

Wymiary nerki trzyelementowej L po uszyciu: ok 30 cm  x 18 cm x  11,5 cm.

nerka klasyczna 3 elementowa kursy szycia online i wykroje na torby, nerki, plecaki Kamila Plasun
Co zmieści nerka trzyelementowa ? Czym różni się od pozostałych?
Czym różni się nerka 5-elementowa od 3-elementowej?
👉 Ilością głównych elementów konstrukcyjnych 👏
To oczywiste. Ale czy to jedyna różnica? Nie, jest ich kilka:
📍 Nerki różnią się innym sposobem wszywania zamka. W nerce 5-elementowej końcówki zamka ukryte są pod bocznymi uszkami, w nerce 3-elementowej mamy do czynienia z zamkiem “wciętym” w przednią ścianę.
📍 Inne wykończenie. Dolna linia nerek 5-elementoych wewnątrz przykryta jest paskiem lamówki. W nerkach 3-elemetowych możesz wykończyć nerkę zupełnie bez użycia lamówki -całość wywijamy poprzez pozostawiony w podszewce otwór.
📍 Wymiary. To subtelna różnica dosłownie o centymetry. Dodatkowy wykrój na nerkę 3 – elementową (który jest stałą składową kursu, nie znika, będziesz go miała zawsze) jest odpowiednikiem wielkościowym nerki 5-elemetowej w rozmiarze L.
Wykrój na nerkę 3-elemetową nie był w kursie obecny od zawsze. Powstał jako alternatywa innego wykończenia (bez użycia lamówki) i innego sposobu wszywania zamka. Dla zróżnicowania i by wybór możliwości w kursie był większy.
 • Przeprowadzę Cię krok po kroku od wydruku wykrojów PDF, przez krojenie materiałów, aż po wykończenie gotowej nerki.
 • Powiem Ci z jakich materiałów najlepiej szyć nerki oraz czym i w jaki sposób je usztywnić.
 • Zdradzę Ci tajniki opracowania idealnych kształtów nerki, dzięki którym Twoje nerki będą miały doskonałe, płynne, półokrągłe linie, bez nierówności, uskoków i zadziorów.
 • Pokażę Ci jak wykończyć nerkę z użyciem lamówki.
 • Poznasz sposób wykończenia nerki bez użycia lamówki.
 • Nauczysz się prawidłowego zszywania zaszewek.
 •  Pokażę Ci jak kontrolować symetrię nerki, byś na każdym etapie mogła sprawdzić czy wszystko idzie zgodnie z planem.
 • Dzięki trzem kamerom, które rejestrują każdy szczegół w formie wideo, zobaczysz wszystko dokładnie i w świetnej jakości.
 • Przez cały kurs dokładnie opowiadam co i dlaczego robię, czego unikać, jak dany element wykonać poprawnie.
 • W podstawowym module wideo pokażę Ci wykonanie nerki z tkanin (na przykładzie poliestrów wodoodpornych z usztywnieniem).
 • W module uzupełniającym dodatkowo omawiam specyfikę szycia nerek z materiałów ciężkich (na przykładzie nerki z ekoskóry)
 • Nagrałam serię krótkich filmów z odpowiedziami na WASZE PYTANIA.

Jak wygląda kurs w środku?

Kurs jest zbudowany w sposób bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Po zalogowaniu się na swoje indywidualne konto kursanta, w zakładce “MOJE KURSY” (w prawym górnym rogu) znajdziesz wszystkie wykupione oraz DARMOWE materiały. Z kursu możesz korzystać na każdym urządzeniu z dostępem do internetu (na komputerze, telefonie, tablecie, smart TV). Spis wszystkich materiałów znajdziesz w lewej kolumnie obok panelu filmowego (lub pod spodem jeśli oglądasz na telefonie/tablecie). Możesz odznaczać ukończone materiały, zadawać pytania w komentarzach pod filmami oraz zapisywać własne notatki do lekcji (są widoczne tylko dla Ciebie).

WYKROJE W FORMACIE PDF

W kursie znajdziesz wykroje do samodzielnego wydruku w formacie A4 na zwykłych domowych drukarkach. Otrzymasz wykroje na nerki (pięcioelementowe) w rozmiarze S/M, L, XL. Dodatkowo, jako bonus, dostaniesz także czwarty wykrój na nerkę z trzech elementów, która wielkością jest odpowiednikiem rozmiaru L. Poniżej zobaczysz wymiary poszczególnych nerek oraz jak prezentują się w odniesieniu do sylwetki.

Możesz także skorzystać z dodatkowej usługi wydruku wykrojów (opcja dostępna tylko dla naszych kursantów). Jeżeli nie masz dostępu do drukarki lub nie chcesz składać wielu stron z częściami wykrojów, możesz wydruk zlecić nam. Wydrukujemy komplet wykrojów do tego kursu na grubym papierze (180 g) i wyślemy Ci do domu kurierem lub paczkomatem.

 

nerki klasyczne jak uszyć nerkę idealną kurs szycia online

Czego potrzebujesz
(wymogi techniczne):

Aby prawidłowo korzystać z kursu potrzebujesz:
📌 dostępu do internetu oraz aktywnego adresu e-mail
📌przeglądarki internetowej do oglądania treści wideo
📌drukarki, która umożliwi Ci wydruk w formacie A4
📌oprogramowania (lub przeglądarki) do odczytywania plików PDF
 
 
Jeśli nie masz dostępu do drukarki by wydrukować wykroje (albo nie chcesz, nie lubisz składać ich w całość), po zakupie wykroju elektronicznego będziesz mieć możliwość zamówienia także wydrukowanych wydruków na papierze o wysokiej gramaturze.
 

Prezentacja na sylwetce:

Wymiary nerek po uszyciu:

Kieszonki nerek mają różną pojemność w zależności od rozmiaru. Na zdjęciu obok obrazowo widać co mniej więcej zmieści się w wybranym rozmiarze kieszonki.

Uniwersalny fason

Nerki klasyczne z naszych wykrojów mają uniwersalny fason. W zależności od wybranej kolorystyki i wzoru materiałów oraz dodatków, będą świetnie pasować zarówno dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Najmniejsza kieszonka nerki (S) świetnie sprawdza się nawet u przedszkolaków (przy odpowiednio skróconym pasku nerki). By ten sam egzemplarz nerki służył także osobie dorosłej, można doczepić do niej pasek “przedłużkę” [dokładnie opowiadam o tym w ostatnim module kursu]. Nerka S od nerki M różni się długością paska.

Najczęściej zadawane pytania

👇👇👇 To lub podobnie sformułowane pytanie pojawiało się często. Zwykle z dopiskiem: “dopiero zaczynam” albo “nie jestem zaawansowana w szyciu” Jeżeli Ty także zadajesz sobie to pytanie, to spieszę z odpowiedzią : ✔️ Tak – jeżeli potrafisz chociażby obsługiwać prostą, domową maszynę do szycia. ✔️ Tak – jeżeli zaczynasz szyciową przygodę i chcesz krok po kroku wykonać cały projekt od A do Z bez pośpiechu (polecam szczególnie wersję z video, przyda Ci się bardziej niż sam PDF) ✔️ Tak – jeżeli chcesz uczyć się szycia we własnym tempie, bez pośpiechu, gdziekolwiek i kiedykolwiek masz na to ochotę i czas. ✔️ Tak – jeżeli chciałaś uczyć się szycia stacjonarnie, ale teraz niestety ta opcja przestała być możliwa 😷 ✔️ Tak – jeżeli jesteś już szyciową wymiataczką, a nerki będą poszerzeniem Twojego asortymentu ✔️ Tak – jeżeli chcesz mieć z głowy prezenty dla rodziny i znajomych na najbliższy rok albo dłużej, bo od teraz uszyjesz sama przepiękne i praktyczne akcesoria. ✔️Tak – jeżeli prowadzisz własną markę handmade i chcesz oferować w sprzedaży porządnie zrobione nerki. ✔️ Tak-nawet jeżeli szyjesz już nerki, ale interesują Cię moje metody i wykroje. ❌NIE – jeżeli nigdy nie zamierzasz szyć nerek. ❌NIE – jezeli nie lubisz szycia – odrobina cierpliwości i sympatii do tej czynności na pewno się tu przyda. ❌NIE – jeżeli chcesz szyć ręcznie – kurs jest przeprowadzony na maszynach do szycia.
Kurs szycia nerek w Standardowej wersji składa się z czterech części: 1. Video➡️ moduł podstawowy, który jest najobszerniejszą częścią. Pokazuję w nim krok po kroku cały proces szycia nerki z tkaniny wodoodpornej od a do z. Jest to nagranie że zbliżeniami z dwóch kamer, więc widać wszystko. Dokładnie tłumaczę co robię i na co trzeba zwrócić uwagę. W module też znajdują się lekcje dotyczące pracy z wykrojami, przygotowanie potrzebnych materiałów i narzędzi oraz krojenie, prasowanie i usztywnianie elementów nerki. 2. Video ➡️ moduł uzupełniający, w którym pokazuję szycie nerki z materiałów ciezkich (takimi są skóry naturalne oraz ekologiczne). Wskazuję na istotne różnice, jakie wynikają z zastosowania takich surowców. Szyję na maszynie do szycia ciężkiego z podwójnym transportem – stopką kroczącą. 3️. PDF z wykrojami na nerki w trzech rozmiarach (S/M, L, XL). Do wydruku na zwykłej domowej drukarce. 4️. PDF ze szczegółową instrukcja szycia nerki z tkaniny. Zawiera 36 stron, w których umieściłam dokładne zdjęcia i opisy. Kurs można wybrać także w bardziej okrojonej wersji: 💛 INSTANT, która zawiera tylko element 3 i 4 Oraz w wersji bardziej rozbudowanej: 💚 STANDARD PLUS, która zawiera wszystkie elementy 1,2,3,4 oraz dodatkowo element 5 którym jest zestaw fizycznych materiałów, do samodzielnego poskładania nerki w domu (wysyłam kurierem materiał wierzchni, podszewkę, sztywnik, lamówki, zamki, paski, zapięcia – Wszystko)
Wybierasz optymalny dla siebie wariant kursu (zapoznaj się z opisem, w którym jest określone co zawiera). Po kliknięciu guzika “dołącz do kursu”, zostaniesz przeniesiona (przeniesiony) do formularza rejestracyjnego oraz do formularza zamówienia, które należy wypełnić. Po opłaceniu zamówienia od razu otrzymasz dostęp do swojego panelu kursowego (login i hasło ustalasz samodzielnie). Pliki w formie PDF możesz pobrać, filmy video będą dostępne w Twoim panelu.
Tak. Jak najbardziej polecam. Kiedy chusta już “nie nosi”, ale nadal jest przeieknym, trwałym i mocnym materiałem – warto nadać jej drugie życie. Chusty tkane w upcyclingu na nerki są super ponieważ: 💚 Zastosowaniem chust było noszenie dzieci, czyli materiał jest przystosowany do dużych obciążeń. 💚 Na chustach wiąże się węzły, a warstwy nakładające się na siebie w wiązaniach ocierają o siebie mocno, co nie uszkadza ich. Świadczy to o tym, że tkanina jest dość odporna na przetarcia. 💚 Chusty tkane nie są elastyczne, co sprawia, że nie rozciągają się po przerobieniu na nerkę. Szyję się je bardzo przyjemnie. 💚 Większość chust dobrze “chwyta sztywnik”, można je prasować i ładnie się układają np na linii klapki. 💚 Chusty mają przepiękne wzory. Unikatowe i oryginalne. Nie da się kupić podobnych materiałów z zwykłych sklepach z tkaninami. To sprawia, że powstałe w drugim obiegu akcesoria są jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. 💛W przypadku niektórych chust, ze względu na ich skład, może dochodzić do mechacenia tkaniny w długotrwałym kontakcie z odzieżą. Dlatego czasami na tylną ścianę nerki (tę przylegająca do biodra) lepiej użyć innego materiału np skóry lub ekoskóry. 💛 Na tkaninach chustowych, zwłaszcza tych o luźnym splocie, trudno jest odrysowywać szablony przed krojeniem. Dlatego lepiej najpierw nakleić na nie wycięty sztywnik krawiecki, który ustabilizuje włókna, a dopiero potem wycinać kształty szablonu. Nasze wykroje były wielokrotnie testowane na skrawkach chust o różnych składach i gramaturach 🏆🏆🏆
✔️Tak. Wykrojów można używać komercyjne w celu sprzedaży uszytych z nich produktów. Dokładny zapis o tym jest zawarty w regulaminie. ⚠️Myślę, że ten aspekt może być szczególnie istotny teraz, kiedy wiele osób szuka dla siebie alternatywnych zajęć. Nie jedna mam, pozostająca w domu z dziećmi, może mieć ochotę na podreperowanie wirusowych strat. Oczywiście metody te są dobre także dla hobbystów i osób prywatnych, szyjących na własny użytek. 👇👇👇👇👇 Moim prywatnym zdaniem – warto uczyć się praktycznych umiejętności. Niebawem mogą być one w cenie bardziej niż kiedykolwiek. 👆👆👆👆👆
✔️Tak! Wiele nerek szyłam na domowej maszynie wielofunkcyjnej. ✔️Większość moich kursantek (zarówno tych po warsztatach stacjonarnych, jak i uczestniczek kursu online) pracuje na maszynach domowych. I one potwierdzają, że tak – maszyny domowe dają radę! Od siebie dodam, że nie do końca chodzi tu tylko o maszynę. Sporo zależy od materiałów, które wybierzesz do swojego projektu. Większość “zwykłych” materiałów, daje się opracować na maszynach domowych (tkaniny wodoodporne, bawełniane, chustowe oraz wszelkie cienkie lub o średniej grubości). Bardziej zaawansowane projekty (np wykonywane z grubych skór naturalnych) mogą wymagać bardziej zaawansowanego sprzętu oraz grubszych nici. Na wszelki wypadek, gdybyś jednak szycie nerek pokochała tak bardzo, że materiały podstawowe (cienkie i o średniej grubości) szybka przestały Ci wystarczać, to w kursie umieściłam specjalny moduł o szyciu nerek z materiałów ciężkich 🙂
To pytanie akurat wcale nie zostało zadane przez Was, ale postanowiłam dorzucić je od siebie 😊 ✔️Nerki to w ostatnich latach bardzo modny gadżet. Króluje w wielu stylizacjach – od tych sportowych po eleganckie. Warto umieć zrobić ich dla siebie tyle, ile zapragniesz. _______________________________________________ ✔️ Są bardzo praktyczne – i nawet nie zamierzam tu tego teraz udowadniać. Kto spróbował, ten wie z jaką swobodą można się poruszać bez spadającej z ramienia torebki. ________________________________________________ ✔️ Masz z głowy prezenty dla przyjaciół i rodziny na minimum najbliższy rok. Zrobisz je sama i będą niepowtarzalne. A dzięki temu, że mają uniwersalny, klasyczny kształt i aż 3 rozmiary, to sprawdzą się zarówno dla pań, panów oraz dla dzieci. Wzorem podkreślisz styl przyszłego użytkownika. _______________________________________________ ✔️ Chyba nie muszę mówić, że niedługo kupowanie prezentów z metką “made in China” będzie jeszcze większą wpadką niż bywało to dotychczas… Zdecydowanie “made in Poland” będzie jeszcze bardziej w cenie. _______________________________________________ ✔️ Kto mówi, że możesz to tylko dla siebie i swoich bliskich? Jak zaczniesz śmigać porządną jakość, to nim się obejrzysz, a pojawią się Klienci  
Dostęp do wybranego kursu otrzymasz na czas nieokreślony, dożywotnio. Możesz korzystać z kursu kiedy i gdziekolwiek chcesz (jeżeli tylko masz dostęp do internetu), wracać do niego dowolną ilość razy.  
Nie. Załączone wykroje są przystosowane do wydruku A4 na domowych drukarkach. O tym jak prawidłowo wydrukować i przygotować wykrój, zostaniesz dokładnie poinstruowana (poinstruowany) w pierwszych lekcjach kursu.

Poznaj nerki z naszych wykrojów

Idealne kształty

Zastanawiasz się jak utrzymać perfekcyjnie, symetryczne kształty? Płynną, półokrągłą klapkę lub linię dołu? Pokażę Ci jak ja to robię.

Korzystaj gdzie chcesz i kiedy chcesz

W kursie znajdziesz nie tylko gotowe propozycje wykrojów, ale także propozycje ich modyfikacji! Baw się, próbuj, twórz!

NIEOGRANICZONY DOSTĘP NA ZAWSZE

Korzystaj z kursu we własnym tempie, nie musisz się spieszyć i możesz wracać do niego bez ograniczeń czasowych.

WYKORZYSTUJ KOMERCYJNIE

Z naszych wykrojów możesz szyć nie tylko na własny użytek, ale również na sprzedaż! Spieniężaj wielokrotnie swoją inwestycję w kurs!

Recenzje Kursantek

Konkretnie, fachowo, rzeczowo i z pasją o szyciu. Krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces szycia idealnie dopracowanych modeli. Kurs szycia u Kamili Plasun jest świetną inwestycją. Zwraca się szybko i to wielokrotnie. Nawet jeśli potrafisz dobrze szyć - warto zainwestować. Kamila zdradza tajniki szycia niedostępne w darmowych tutorialach. Jeśli zaczynasz dopiero przygodę z szyciem, również polecam kurs, ponieważ wszystko jest w nim wyjaśnione jasno, prosto, szczegółowo i konkretnie. To, co podobało mi się najbardziej, to konkret, konkret i jeszcze raz konkret. Dużo szczegółów, ale bez zbędnego gadulstwa 😉 Mnóstwo zdjęć z porządnymi opisami. A kurs video to prawdziwy majstersztyk. Polecam z całego serca. Kamila dzieli się bezcenną wiedzą i praktyką. W szybki i łatwy sposób opanujesz tajniki szycia pięknych modeli toreb i nerek.

Ola

OLILALE

Bardzo Polecam najnowszy kurs szycia torebek! Mega dokładnie wszystko opisane, bardzo rzeczowo! dużo przydatnych trików nawet dla osób, które tak jak ja mają już uszytych sporo torebek za sobą! Rewelacyjny kurs! Brawo Kamila!

Sylwia Waniek

VANBAG

,,Jestem szczęśliwa posiadaczką obu kursów od Kamili. Jestem nimi zachwycona, są doskonałe i perfekcyjne . W każdej minucie ba ! sekundzie filmu czy instrukcji PDF nie jesteś pozostawiona bez odpowiedzi Powiedziałabym, że nawet jak pojawi się pytanie to zaraz jest odpowiedź. Polecam gorąco ,nie wahajcie się nawet chwili nad zakupem kursu, jeśli zamierzacie szyć perfekcyjne torebki czy nerki. Jeśli chcecie się rozwijać to do takiej wiedzy samemu dochodzi się długo, dzięki Kamili ta droga znacznie się skróci." ABSOLUTNIE POLECAM !!!

Marzanna Zaborowska

Velvet_bags

Od kiedy rozpoczęłam swoją przygodę z szyciem, kursy online stały się moją codziennością, uwielbiam z nich korzystać i uczyć się ciągle czegoś nowego. Najpierw kupiłam kurs na nerkę, z myślą, że tak na prawdę chodzi tylko o wykrój, bo przecież jakieś umiejętności już mam, nerek też trochę uszyłam. Ale te filmy się tak świetnie ogląda! wszystko powoli, a jednocześnie nie za długo, Kamila ze swoim spokojnym tonem, gestykulacją. Bardzo podoba mi się podział filmu na poszczególne części, kiedy chce wrócić do konkretnej rzeczy nie muszę szukać. Mając porównanie do innych kursów, również tych bardzo popularnych w krawieckim świecie ten wymiata! P.S. kurs szycia torebek już kupiony 🥰🥰🥰

Ula Ładosz

W marcu widziałam kurs szycia nerek, ale stwierdziłam że w sumie jakoś mi idzie ich szycie. Poczekałam na kurs torebek. Kupiłam i się zachwyciłam. Miałam styczność z innymi kursami i naprawdę to w jaki sposób te są przygotowane wyróżnia je bardzo. Kilka dni temu skusiłam się także na nerki i nie żałuję. Wszystko dokładnie krok po kroku opisane, każdy element w oddzielnym filmie dzięki czemu można wrócić i ponownie obejrzeć to co się chce. Do tego wykroje... Wszystko dokładnie opisane, ile czego wyciąć, gdzie złożyć, nabić nit itp. Czekam na kolejne kursy i wierzę, że będą tak dokładnie przygotowane. Teraz tylko czas by się przydał 🙂 może Kamila masz na sprzedaż? Chętnie kupię

Karolina Mikuła

BIALEKROPLE BAG

Uprzedzam, może być ciut przydługo 🙈 Szyję nerki już od jakiegoś czasu, wypróbowałam masę wzorów, tych darmowych i tych płatnych. Komercyjnych i tych na własny użytek, ale to wciąż nie było to. Któregoś razu zobaczyłam nerki Kamili i... Tak! Krój idealny, pięknie wypukła i smukła 😉 Podjęłam próby samodzielnego stworzenia takiego wykroju, tu podcięłam, tam wydłużyłam, przesunęłam zakładki ale dalej to nie spełniało moich oczekiwan. Wzdychałam do nich szyjąc swój sprawdzony wykrój, który był okej. I tylko okej. Aż kilka dni temu zobaczyłam reklamę na fb odnośnie kursu. Długo się nie zastanawiałam i wykupiłam go. Wszystko świetnie wytłumaczone krok po kroku, niektóre co prawda mogłabym pominąć bo analogia taka sama jak w tych szytych dotychczas, ale dla kogoś, kto dopiero zaczyna przygodę z szyciem nerek, są to niezwykle cenne uwagi. Kilku tricków nie znałam, zaskoczyło mnie to jak ułatwiają szycie. Wykrój na 3 rozmiary bardzo czytelny, na każdym elemencie dodatkowo opisane ile czego wyciąć. Do tego bardzo pozytywnie zaskoczyla mnie zgoda na szycie komercyjne, to jest dla mnie bardzo ważne, prowadząc jednoosobowa działalność. Właśnie szyję kolejne egzemplarze ❤️ Na koniec, cytując klasyka: "Serdecznie polecam tego użytkownika"

Monika Salejko

Reshka

Kurs "Jak uszyć idealną nerkę klasyczną" to must have dla tych osób, które złapały bakcyla szycia tego typu akcesoriów, ale którym do tej pory nie do końca wychodziło. Jeśli na swojej dotychczasowej drodze napotkałaś/eś na trudności, które sprawiły, że efekt końcowy nie był w pełni zadowalający, to w kursie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci uszyć nerkę nie tylko poprawną technicznie, ale również nienaganną estetycznie. Piękną i dopracowaną w każdym calu i milimetrze materiału. A to wszystko wytłumaczone prostym i zrozumiałym językiem. Okraszone porównaniami przywołującymi na myśl śniadanie albo bohaterów Twoich ulubionych bajek - suwak wszyty na kanapkę, albo etap rybki Doris - brzmi bajecznie prosto. 😉 Dzięki wiedzy zawartej w kursie dostrzegłam błędy, które do tej pory popełniałam, a na które rozwiązania nie udawało mi się znaleźć na własną rękę. Czasami zdecydowanie lepiej sięgnąć do fachowej wiedzy kogoś, kto zna się na rzeczy, niż bez ustanku błądzić i tylko jeszcze bardziej się zrażać. Jeśli więc czujesz, że szycie nerek to coś dla Ciebie, w kursie znajdziesz to czego potrzebujesz, by nauczyć się jak stworzyć idealną technicznie i piękną wizualnie nerkę, która sprosta najbardziej wymagającym gustom. Serdecznie polecam, bo jeśli zaczynać tę przygodę i ułatwić sobie szycie nerek, to właśnie z Kamilą! ♥

Milena Sztypka

Kurs na nerkę zakupiłam, prędko pierwszą juz odszyłam. Miałam kursów wiele przed nią ale powiem Wam dziś jedno... Jak Kamila kurs nam zrobi, zbierać szczękę trza z podłogi! Wszystko jasno, pięknie, ładnie, wytłumaczy nam dosadnie. Igły nawet z nią nie złamiesz no bo ma dziewczyna talent. Pomyślała o szczegółach, żebym ja - największa guła Mogła fajnie i bezpiecznie uszyć nerke swą koniecznie. Wnet największy antytalent przy maszynie wirtuozem Stanie się na jej wezwanie, bo we wszystkim nam pomoże. Gdy rodzina dopytuje, kto te nerki tak czaruje Kursy online poleć śmiało bo "dziękuję" to za mało! Trzeba wieści nieść po świecie, dobrze przecież o tym wiecie, Że gdy do ucha Plasun szepce, z nóg Ci spadną nawet kierpce! Buziole 💕

Paulina Bąk

Kurs świetny. W sumie mam już kilka nerek na koncie. Nawet podobne w kształcie, wykroje robiłam zawsze samodzielnie ale za każdym razem kombinowałam co do czego doszyć, żeby wszystko wyglądało na dopracowanej. Żadna też nie miała zapinanej kieszonki w środku. Zdecydowanie dobrze wydane pieniądze 🙂

Marta Oryl-Truskowska

OTszyte

😍 cena rewelacyjna i wreszcie się pojawił świetnie dopieszczony kurs szycia nerek na rynku 😃 Niestety miałam okazję zajrzeć do kursu konkurencji i to był delikatnie mówiąc żart 😂 cena z kosmosu 😉 obserwuje Panią już dosyć długo i wiem że kurs jest mega dopracowany ♥️

Barbara Pawszyk

Jedną recenzję już napisał ale jej nie widzę, chyba była za długa 🤣 A więc w skrócie. Już trochę nerek moja maszyna poszyła i to przeróżne fasony. Jeden fason przypadł mi do gustu i tak go obszywałam. Ale Kamili nerki najbardziej mi się podobały( takie kobiece) ale nie dane jest mi samemu coś stworzyć. Kurs strzał w 10 tkę. Kupiłam i tyle .🤔 trochę podążał zanim się wzięłam. Później był problem z tkaniną jaki wzór. Oczywiście znalazłam w moim ulubionym sklepie ( TK) Wykrój, zdjęcia w kursie bardzo przejrzyste. Widać przeszycia, drobne elementy na zdjęciach i wykroju. Idealny kurs nawet dla początkujących. Wszystko wychodzi bardzo równiutko. Kamila poleca sztywnik z którym nigdy nie pracowałam ale podwójny wigofil też dał radę. Trzeba szukać alternatyw jak się czegoś nie ma i się nie zrażać😁 Szczerze polecam ❤ Uważam , że to są dobrze zainwestowane pieniądze w ten kurs i nikt nie pożałuje🥰 A może by tak jeszcze torebki?????🤔🤔🤔😉

Sylwia Kambuł

Jestem szczęśliwą uczestniczką obu kursów pani Kamili czyli szycia nerek i torebek :). Wiele kursów na nerki kupiłam podczas swojej przygodny z szyciem, ale dopiero kupując kursy tutaj, nauczyłam się poprawnej techniki szycia. Kursy są bardzo profesjonalne, wszystko przejrzyste, dokładnie wytłumaczone. Wykroje na nerki są ładne a przede wszystkim bardzo dokładnie zaprojektowane, dzięki czemu pięknie się układają. Poza tym pani Kamila odpowiada na pytania, czyta wiadomości, więc przyjemnie się u niej kupuje, z niecierpliwością czekam na torbę z Klimtem

Irena Cicha

Mimo że przygodę z szyciem zaczęłam już kilka lat temu, to wykroje znalezione w sieci nie zadowalały mnie. Żeby uszyć nerkę idealną, nerkę, którą dam w prezencie, potrzebowałam wiedzy fachowca, porządnego szablonu, listy materiałów - po prostu informacji od A do Z. Dostałam coś o wiele więcej - fantastyczny przewodnik z dokładnymi zdjęciami, filmami i wsparciem ze strony Autorki. A zamiast nowej torebki kupiłam kurs szycia torebek

Marta Masiukiewicz

Zakup kursów u Pani Kamili to najlepszy krok w przód jaki mogłam wykonać ❤ kurs szycia nerek i torebek 💪🏻 wszystko jest jasne i czytelne filmiki bardzo dokładne. Pomimo, że posiadam lekkie doświadczenie w szyciu dowiedziałam się dużo więcej niż na innych kursach. Z czystym sumieniem mogę polecić i powiedzieć, że ta wiedza jest warta każdej złotówki 😍❤ Pani Kamilo, mogę słuchać Pani godzinami ! Jest pani stworzona do bycia nauczycielem ❤ Mam nadzieje, że w najbliżej przyszłości będę miała okazje zawitac u Pani w pracowni ❤😍

Paulina Biskupska

Jest to pierwszy kurs z którego jestem mega zadowolona. Po obejrzeniu całego kursu i uszyciu kilkunastu nerek, wiem że były to dobrze wydane pieniądze. To świetnie skrojony i przygotowany kurs w bardzo atrakcyjnej cenie. Z przyjemnością wydam pieniądze na następne lekcje szycia.

Iwona Światłoch Szczyrek

Torebki szyję od roku.Ciagle uczę się i poszukuję nowych rozwiązań, materiałów, usztywnień. Gdy zobaczyłam pracę Kamili, które są takie piękne i dopracowane wiedziałam, że kurs idealnych torebek musi być "Mój"🤣nie myliłam się 😊 to był strzał w 10😍 Kurs jest dopracowany i dopieszczony jak wszystko z pod ręki Kamili❤Super ,że wszystko jest w formie filmików gdzie dokładnie widać" co i jak" Każdy element krok po kroku dokładnie opracowany.Wszystko przekazane prostym, zrozumiałym językiem . Będąc kursantką Kamili czujesz się wyjątkowo i komfortowo bo w razie jakichkolwiek pytań, problemów zawsze możesz liczyć na jej wsparcie i pomóc . Kurs to jedno a wsparcie i kibicowanie aby Ci się powiodło to drugie❤❤ Sedecznie Polecam😁😁

Michalina Jopek

Zarówno kurs szycia nerek, jak i kurs szycia torebek są fantastycznie zrobione i dopracowane. Nawet taki laik krawiecki, jak ja, jest w stanie uszyć nerkę i torebkę za sprawą świetnych wykrojów, bardzo dokładnych opisów - dodatkowo bogato ilustrowanych - co dla mnie jako wzrokowca jest niezwykle pomocne. Ponadto, Kamila, zawsze jest gotowa do pomocy. Filmiku mogłabym słuchać godzinami. 😀 Teraz już wiem, że jak tylko "odgruzuję" dom, to siadam do szycia nerek, a potem torebek dla najbliższych. Dodam jeszcze, że miałam to szczęście wziąć udział w stacjonarnych warsztatach szycia nerek, i jestem z siebie bardzo dumna, że uszyłam w jeden dzień nerkę od A do Z, a Kamili bardzo wdzięczna za taki fantastyczny pomysł z kursem. No i czekam na kolejne kursy.

Monika Cichowlas

bardzo polecam kurs nerek, przerobiłam już ich co najmniej kilka, a dopiero ten od Kamili wszystko mi na spokojnie ułożył w głowie 🙂 filmiki są wyczerpujące, bardzo dokładnie pokazany proces szycia i co mega ważne - wyjaśnienie dlaczego tak, a nie inaczej 🙂 widzę swoje błędy z przeszłości i wiem, jak ich unikać. Polecam, warto zainwestować

Weronika Szkwarek

Cudowne dopracowane do perfekcji produkty 🥰 no kocham po prostu ❤️ ale oprócz świetnych nerek i torebek znalazłam również kurs idealny! A nawet dwa 😉 świetne, dopracowane i przede wszystkim dla każdego! Napędzające do działania i dające mega pozytywną energię 🤗 A do tego w świetnych cenach 🤗 Dla mnie to nie są zwykle kursy 😉 dzięki nim zmieniam swoje życie 😄 Czekam na więcej!!! ❤️❤️❤️

Magdalena Uryś - Rybicka

Ja jestem bardzo zadowolona z obu kursów 🙂. Szczerze mówiąc, początkowo nie byłam nimi zainteresowana, sama potrafię stworzyć takie konstrukcje i uszyć je. Jednak recenzje uczestniczek mnie tak zaintrygowały, że skusiłam się i nie żałuję! Kurs jest świetnie dopracowany w każdym calu, Kamila genialnie tłumaczy! Wszytsko dobrze widać i fajnie jest poznać inne sposoby szycia 🙂. W końcu jak się doskonalić w fachu, to od najlepszych! 🙂

Monika Kadłubowska

Dodaj komentarz