Jakiś czas temu zamówiłam lakierowane ekoskóry kaletnicze ze sklepu KARISMA. W sklepie napotkany na dwa rodzaje ekoskór kaletniczych, które różnią się od siebie....przede wszystkim ceną. Jedna jest ponad dwukrotnie droższa od drugiej, a wizualnie nie różnią się za bardzo. Zamówiłam więc oba rodzaje, żeby ty sprawdzić i żebyś Ty nie musiała kupować totalnie w ciemno. Ekoskóry PANT oraz PANT TOP. Wiele osób pytało o moje zdanie na ich temat. Pojawiały się pytania o to jak się je szyje, jakich nici używać i czy ogólnie polecam. Szczególnie dużo pytań pojawiło się gdy zaprezentowałam Wam uszyte z nich modele nerek: Gretę, Holly oaz Dalię. W odpowiedzi obiecałam nagrać kilka słów recenzji tych materiałów. W nagraniu opowiedziałam: 1. Co to za ekoskóry i gdzie je kupiłam? 2. Czym się od siebie różnią te dwa rodzaje? 3. Kiedy używać cieńszej a kiedy grubszej ekoskóry? 4. Czy maszyny domowe podołają? 5. Jakich nici używać? 6. Czy się "palcują"? 7. Czy podczas wywracania z lewej na prawą stronę powstają nieodwracalne zagniecenia? Jeśli ta krótka recenzja była dla Ciebie pomocna, pozwoliła rozwiać wątpliwości lub dała Ci przydatne info, koniecznie daj znać w komentarzu. Będzie to dla mnie cenny sygnał by nagrywać więcej recenzji i porównań materiałów. Dzięki! K

Recenzja materiałów – lakierowane ekoskóry kaletnicze PANT i PANT TOP ze sklepu KARISMA.

Jakiś czas temu zamówiłam lakierowane ekoskóry kaletnicze ze sklepu KARISMA.
W sklepie napotkany na dwa rodzaje ekoskór kaletniczych, które różnią się od siebie….przede wszystkim ceną. Jedna jest ponad dwukrotnie droższa od drugiej, a wizualnie nie różnią się za bardzo.
Zamówiłam więc oba rodzaje, żeby ty sprawdzić i żebyś Ty nie musiała kupować totalnie w ciemno.

Ekoskóry PANT oraz PANT TOP. Wiele osób pytało o moje zdanie na ich temat. Pojawiały się pytania o to jak się je szyje, jakich nici używać i czy ogólnie polecam. Szczególnie dużo pytań pojawiło się gdy zaprezentowałam Wam uszyte z nich modele nerek: Gretę, Holly oaz Dalię. W odpowiedzi obiecałam nagrać kilka słów recenzji tych materiałów.

W nagraniu opowiedziałam:
1. Co to za ekoskóry i gdzie je kupiłam?
2. Czym się od siebie różnią te dwa rodzaje?
3. Kiedy używać cieńszej a kiedy grubszej ekoskóry?
4. Czy maszyny domowe podołają?
5. Jakich nici używać?
6. Czy się “palcują”?
7. Czy podczas wywracania z lewej na prawą stronę powstają nieodwracalne zagniecenia?

Jeśli ta krótka recenzja była dla Ciebie pomocna, pozwoliła rozwiać wątpliwości lub dała Ci przydatne info, koniecznie daj znać w komentarzu. Będzie to dla mnie cenny sygnał by nagrywać więcej recenzji i porównań materiałów.

Dzięki!
K

   Jeśli interesujesz się szyciem, zostań ze mną na dłużej. Zasubskrybuj kanał i odwiedź mnie na Facebooku oraz Instagramie.

Do usłyszenia niebawem!

Kamila

Dodaj komentarz