Co nowego w kursie szycia Cezarego? Bonusy z okazji urodzin kursu Plecakowe ABC jak uszyć plecak
Co nowego w kursie szycia Cezarego? Bonusy z okazji urodzin kursu Plecakowe ABC jak uszyć plecak

Co nowego w kursie szycia Cezarego? O bonusach z okazji urodzin Plecakowego ABC!

PROMOCJA URODZINOWA

1 - 14.02.2022

    Cześć! Witam Cię w pierwszym wpisie blogowym w 2022 roku. Ten rok będzie rokiem pełnym zmian, nowości i wyzwań zarazem. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO – zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym. Styczeń, który właśnie dobiega końca, upłynął pod znakiem reorganizacji, formalności, porządków. Wszyscy mocno tęsknimy już za normalnym, żwawym trybem pracy. Wracamy do gry, a na lekki rozruch zaczynamy od pierwszej w tym roku URODZINOWEJ PROMOCJI. Wszak – jak zapewne wiesz – nasze kursy obchodzą swoje urodziny! Z tej okazji staramy się (oprócz zniżki -30%) przygotować jakieś ekstra bonusy! Tak też będzie z okazji urodzin PLECAKOWEGO ABC!

3 MODELE - W PAKIECIE LUB OSOBNO

   Plecakowe ABC, to pakiet trzech modeli plecaków: Aleksander, Benjamin, Cezary. Szczegółowy opis każdego modelu (wymiary, budowę, rekomendowane materiały) możesz przeczytać klikając TUTAJ.
   Każdy kurs składa się ze szczegółowych lekcji wideo  z szycia krok po kroku, dodatkowych informacji na temat doboru usztywnienia, doboru materiałów i możliwych  modyfikacji.
Po roku funkcjonowania tego kursu, łatwo zauważyć, że waszym ulubieńcem plecakowego trio, stał się Cezary – dlatego postanowiłam dołożyć dodatkową lekcję o modyfikacji właśnie tego modelu!

Co nowego w kursie?

Już 1 lutego 2022 w kursie szycia Cezarego pojawią się 3 nowe lekcje:

  • Jak wykonać dodatkową, wypukłą kieszonkę z zamkiem na przedniej ścianie? + wykroje do wykonania tej modyfikacji;
  • Jak uszyć plecak Cezary w wersji JEDNOKOMOROWEJ – bardzo polecam tę wersję szczególnie tym osobom, które nie lubią przyszywania “zamek do zamka”, szyje się szybko i przyjemnie;
  • Jak uszyć plecak Cezary w wersji na dwa ramiona?

TE BONUSY BĘDĄ DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH (NOWYCH I “STARYCH” KURSANTÓW) I ZOSTANĄ W KURSIE NA ZAWSZE.  NIE ZNIKNĄ PO ZAKOŃCZENIU PROMOCJI.

TO NIE WSZYSTKO!

Mamy coś super ekstra, co koniecznie musisz mieć! Do każdego modelu spośród PLECAKOWEGO ABC, przygotowałam MEGA PRZYDATNE ściągi PDF na telefon! Są to pliki PDF, które trzeba pobrać na swój telefon między 1 a 14 lutego 2022 (potem ściągi znikają i pojawią się ponownie dopiero za rok!). Bardzo, ale to bardzo pomagają w pracy, gdy mamy już przerobiony kurs w formie wideo. SAMA Z NICH KORZYSTAM, pomimo że jestem twórcą wykrojów i kursów i znam je na wylot! Kiedy lekcje wideo masz już za sobą, w prosty sposób, siedząc przy maszynie i mając telefon pod ręką, możesz jednym rzutem oka zorientować się jakie elementy skroić, jakie kroki wykonać w procesie szycia Aleksandra, Benjamina i Cezarego. Pierwszy raz pilotażowo, ściągi PDF na telefon zagościły w kursie szycia BUCKET BAGÓW  w 2020 roku. Okazało się, że rozwiązanie to spotkało się z OGROMNĄ aprobatą i entuzjazmem, a ja obiecałam, że postaram się, by każdy nasz kurs w końcu doczekał się ściąg PDF na telefon.

ALE TYM RAZEM ZROBILIŚMY TO JESZCZE LEPIEJ!!!

Przygotowałam aż  5 ściąg PDF do pobrania na telefon:

  • Jak uszyć plecak model Aleksander?
  • Jak uszyć plecak model Benjamin w wersji bez klapki?
  • Jak uszyć plecak Benjamin w wersji z klapką?
  • Jak uszyć plecak Cezary  w wersji dwukomorowej?
  • Jak uszyć plecak Cezary w wersji jednokomorowej z dodatkową kieszonką z zamkiem?

🎁

 

UWAGA! Ściągi PDF na telefon są bonusem dostępnym TYLKO  w czasie promocji urodzinowej od 1 do 14 lutego 2022. Zaloguj się do swojego kursu i pobierz, by została z Tobą na zawsze. Po 14 lutego ściągi PDF znikną z kursów i pojawią się ponownie dopiero za rok!

Start promocji za:

Dodaj komentarz