You are currently viewing #niezłeszycie 2021 WYRÓŻNIENIA

#niezłeszycie 2021 WYRÓŻNIENIA

#niezłeszycie 2021

poznaj KOBIETY O ZŁOTYCH RĘKACH

   Chciałabym Ci przedstawić osoby, które koniecznie musisz poznać. W czasie corocznego wyzwania #niezłeszycie na Instagramie i Facebooku, oprócz nagród, które zgarniają najbardziej aktywne i kreatywne osoby, wyłaniamy także PEREŁKI, które chcielibyśmy wyróżnić. Wybór wyróżnionych osób jest niezwykle trudny, ponieważ w wyzwaniu biorą udział na prawdę utalentowane osoby! Dlatego z całego serca zachęcam Cię do odwiedzin u wszystkich uczestników #niezłego szycia. Wystarczy wejść w wyszukiwarkę Instagrama i/lun Facebooka i w lupce do wyszukiwania wpisać #niezłeszycie lub #plasunteam . W wynikach znajdziesz posty , a w nich mnóstwo ciekawych i unikatowych prac. Gorąco zachęcam do odwiedzin polskich rękodzielniczek i rękodzielników.

   Tymczasem, w tegorocznej edycji (2021) wyłoniliśmy kilka prawdziwych Perełek, do odwiedzin których w szczególności zachęcam. Poniżej przeczytasz kilka słów od każdej z wyróżnionych uczestniczek oraz namiary na ich miejsca sieciowe.

Monika grela

KILKA SŁÓW OD MONIKI.

Mam na imię Monika. Jestem żoną i mamą czwórki chłopaków. Mieszkam w Krakowie i właśnie tutaj prowadzę swój mały biznes MoNi hand MadE.

MoNi hand MadE to miejsce z torbami, nerkami, plecakami i innymi wszelkiego typu dodatkami modowymi. Ale żeby nie było nudno 😉 możesz też tutaj znaleźć ciepłe, wygodne bluzy i sukienki dresowe. Możesz tu dopasować bluzę z torbą czy nerką, możesz ubrać się w sukienkę i dobrać do niej torbę. Pełna dowolność.

Wszystko dopasowuję i dobieram pod Twoje, wyjątkowe gusta. Jestem otwarta na sugestie, a niejednokrotnie to właśnie z Tobą wybieramy materiały i dodatki do Twojego zamówienia.

MoNi hand MadE to miejsce, gdzie mam nadzieję znajdziesz w dodatkach i ubraniach odzwierciedlenie siebie.

Może dodam jeszcze, że to właśnie kursy u Kamili pozwoliły mi na doskonalenie swoich umiejętności i wprowadzanie do swojej oferty nowych produktów. Bardzo się cieszę, że dzięki nim mogę się rozwijać i ciągle iść naprzód.

 

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zajrzysz do mnie i będziemy mogły razem, ale moimi „rencami” uszyć Ci jedyną w swoim rodzaju nerkę czy torbę.

Zapraszam Cię na mojego instagrama lub Facebooka, a już w najbliższej przyszłości do mojego sklepu internetowego.

Ściskam, pozdrawiam i czekam na Ciebie.

Monika

 

Agata Tymińska

Hej! Jestem Agata. Od przeszło dwóch lat prowadzę swoją małą szyciową pracownię BAGI. Tworzę torby, worki i plecaki, a od niedawna również nerki – które uwielbiam. Szyję głównie z ekologicznych skór, welurów oraz tkanin drukowanych. Wielką przyjemność sprawia mi również szycie moich akcesoriów ze skrawków chust, które dzięki nim stają się niepowtarzalne i wyjątkowe.
Serdecznie zapraszam na mojego Facebooka

Aleksandra

Mam na imię Aleksandra. Z pasją poświęcam się szyciu i projektowaniu od wielu lat. Skończyłam kursy krawieckie, a swój warsztat szlifowałam pod okiem fantastycznej Mistrzyni krawiectwa. 

Staram się wykorzystywać swoje doświadczenie i wiedzę w dopracowywaniu detali i projektowaniu nowych, unikatowych i pięknych dodatków dla kobiet.  

Prowadzę dwie marki: Olilale Krawcownia Marzeń i Artemme.

W Olilale znajdziesz asortyment dla dzieci i mam, odzież, zabawki, lalki, pościel, szytą biżuterię, natomiast Artemme to wyroby głównie skórzane: torebki, nerki, plecaki, portfele.

Specjalizuję się w projektowaniu i szyciu produktów z najlepszych skór naturalnych i niespotykanych tkanin, chust do noszenia dzieci, ale głównie materiałów ręcznie tkanych przez wybitne polskie Tkaczki. Znajdziesz tu skórzane nerki z naturalnym jedwabiem i innymi szlachetnymi włóknami w składzie.

W swojej pracy używam maszyn przemysłowych, przeznaczonych odpowiednio do ciężkiego szycia, aby produkty były mocne i trwałe na lata, tak jak szyło się kiedyś. Jeśli poszukujesz unikatowych produktów i cenisz polskie rękodzieło, zapraszam odwiedź moje strony

   Na koniec ponownie  zachęcam Cię do odwiedzin u wszystkich uczestników #niezłego szycia. Wystarczy wejść w wyszukiwarkę Instagrama i/lun Facebooka i w lupce do wyszukiwania wpisać #niezłeszycie. W wynikach znajdziesz posty , a w nich mnóstwo ciekawych i unikatowych prac. Gorąco zachęcam do odwiedzin polskich rękodzielniczek i rękodzielników.

   Kolejna edycja wyzwania jesienią 2022 roku!

Do zobaczenia

Kamila

Plasun kursy szycia online szycie torebek pracownia kurs szycia na prezent

Dodaj komentarz