You are currently viewing #niezłeszycie – wyzwanie z nagrodami + warsztaty “Budujemy i rozwijamy nasze pracownie” 21-25.112022

#niezłeszycie – wyzwanie z nagrodami + warsztaty “Budujemy i rozwijamy nasze pracownie” 21-25.112022

Odpalamy #niezłeszycie na Instagramie!

Weź udział w wyzwaniu z nagrodami za aktywność! Zaobserwuje moje instagramowe konto:
https://www.instagram.com/kamila.plasun/
i dołącz do wspólnej zabawy!
 

Harmonogram wyzwania i warsztatów
(listopad 2022)

Nie mogę uwierzyć, że to już trzecia edycja wyzwania #niezłeszycie! 😲
Kiedy trzy lata temu w mojej głowie zrodziło się marzenie, o internetowej integracji naszej społeczności, nie przypuszczałam nawet jak wiele cudownych osób poznam i z iloma pozostanę w kontakcie na dłużej.

To właśnie to wyzwanie stało się podwalinami naszego #plasunteam [którego z resztą nazwę wymyśliła Paulina Gajewska, matka chrzestna tego hasztagu]. To właśnie to wyzwanie ściągnęło do naszego #plasunteam tak wiele twórczych i cudownych dziewczyn i chłopaków. Kiedy pierwszy raz zbierałam się na odwagę, żeby odpalić lajwa przed Wami i ruszyć z wyzwaniem, w najśmielszych snach nie śniłam, że kiedyś społeczność ta wyjdzie poza ramy internetu i stanie się początkiem wielu realnych znajomości, a nawet przyjaźni!

W 2022 roku po raz pierwszy z niektórymi miałam okazję spotkać się na żywo podczas lipcowego zjazdu, którego wspomnienie do dziś rozgrzewa mnie od środka.
Kolejny rok zatoczył koło i po raz kolejny odpalamy naszą największą w roku imprezę w onlajnie!

#niezłeszycie 2022 zaczyna się już 21 listopada i potrwa, jak zawsze 5 dni czyli do 25 listopada! Tak jak w poprzednich latach – będzie to wyzwanie z nagrodami za aktywność! W czasie 5 dni będziemy bawić się razem na Instagramie i Facebooku. Celem nadrzędnym jest integracja, poznawanie nowych ludzi i rozmowy na wiele tematów. Ale to nie wszystko!

Ta edycja będzie wyjątkowa, ponieważ w tle wyzwania będą odbywały się także dodatkowe, BEZPŁATNE warsztaty “Budujemy i rozwijamy nasze pracownie”. Warsztaty są dodatkiem dla chętnych. W social mediach chodzi przede wszystkim o zabawę i integrację, a warsztaty będą rozszerzoną formą dla osób myślących o budowie oraz rozwoju swoich pracowni.

Jak to będzie wyglądało?
Na Instagramie i Facebooku
każdego dnia będziemy realizować określony temat wg harmonogramu, który dodatkowo dla osób zapisanych na warsztaty zostanie poszerzony o dodatkowe treści. Każdego dnia rano osobom zapisanym wyślę mail, a w nim link do warsztatów. Tematy warsztatowe zostaną nagrane, będą dostępny pod wysłanym linkiem przez cały dzień, więc nie musisz się martwić, że odbędą się o jakiejś konkretnej godzinie, która mogłaby Ci nie pasować.

Dzień 1️⃣. Poniedziałek 21.11.2022 TEMAT Na Instagramie i na Facebooku: Przedstaw się! 👋 Opowiedz o sobie i napisz gdzie można znaleźć Cię w sieci.
W tym dniu będziemy się witać. Zajrzy do Ciebie sporo nowych osób, które będą ciekawe kim jesteś, co robisz. Warto napisać parę słów o sobie i zostawić namiar na swoje miejsca sieciowe – dla tych, którzy będą chcieli odwiedzać Cię częściej.
Na WARSZTATACH
z kolei porozmawiamy o tym, czy twórcy rękodzieła powinni mieć swoją stronę internetową. Przedstawię Ci 6 ważnych powodów, dla których TAK NA PRAWDĘ potrzebujesz strony internetowej. Pogadamy wprost między innymi o technologiach śledzących i aspektach prawnych procesu sprzedaży w internecie.

Dzień 2️⃣. Wtorek 22.11.2022 TEMAT Na Instagramie i na Facebooku: Pokaż się w akcji, zaprezentuj swój produkt lub swoje miejsce pracy! W pierwszym dniu pisałaś o sobie, więc w drugim warto pokazać co oraz tworzysz. Możesz pochwalić się swoimi pracami lub wpuścić nas za kulisy Twojej pracowni. Chętnie zobaczymy Cię w akcji! A skoro mowa o pracy…to na WARSZTATACH rozwiniemy ten temat i pogadamy o STANDARYZACJI i PROCEDURACH w pracowni rękodzielniczej. Brzmi mało romantycznie, ale jeśli myślisz poważnie o rozwoju swojej pracowni, trzeba zetknąć się także z twardymi tematami. Uwierz mi – warto, ponieważ służą one temu, by dzięki opracowanym schematom zrobić więcej w krótkim czasie!

Dzień 3️⃣. Środa 23.11.2022 TEMAT Na Instagramie i na Facebooku: “Opowieść z dreszczykiem” 😱. Choć Halloween już dawno za nami, to codzienność też potrafi napędzić stracha. W tym dniu śmiało możesz podzielić się najgorszą historią, jaka przytrafiła Ci się w rękodzielniczym życiu. Jeśli takiej nie miałaś – możesz wymyślić co najgorsze wg Ciebie mogłoby się wydarzyć. Trudny klient? Spektakularny fuck up (na wesoło lub na poważnie)? W tym dniu masz pełną zgodę na publiczne podzielenie się tym. Po co? Bo dzięki takim opowieściom oswajamy także trudne tematy i nie udajemy, że świat który nas otacza jest tylko piękny idealny. Iluzja social mediów często buduje taki wizerunek, a prawdziwe życie jest zupełnie inne. Na WARSZTATACH opowiem Wam swój case study z 2018 roku, kiedy to konkurencja pod płaszczykiem klienta wykupiła z mojego sklepu cały asortyment tylko po to, żeby zwrócić mi go tuż po świętach…Co zrobiłam i jak można zabezpieczyć się na taką okoliczność? Po konsultacji z prawnikiem wyciągnęłam wnioski, którymi się z Wami podzielę.

Dzień 4️⃣. Czwartek 24.11.2022 TEMAT Na Instagramie i na Facebooku: Pochwal się swoim największym sukcesem! Skoro w środę było o ciężkich przypadkach, to w czwartek musimy poprawić sobie nastroje! Pochwal się, jaki projekt najlepiej “chwycił” w tym roku! A może jakiś sukces/ważne wydarzenie w życiu prywatnym? Albo dokonała się u Ciebie jakaś ważna zmiana lub podjęłaś ważną decyzję? Podziel się z nami! Na WARSZTATACH rozwiniemy temat od strony sprzedażowej. Pogadamy o miejscach, w których z powodzeniem i sukcesami można sprzedawać swoje rękodzieło. Opowiem Wam o plusach i minusach (z mojej perspektywy) różnych form sprzedaży.

Dzień 5️⃣. Piątek 25.11.2022 TEMAT Na Instagramie i na Facebooku: 🎁PREZENTY! 🎁Dzień finałowy to świetna okazja, by zaprezentować swoją ofertę świąteczną (jeśli masz), pokazać jak pakujesz prezenty lub co zaplanowałaś pod choinkę dla najbliższych (jeśli możesz nam zdradzić). Możesz też głośno i wyraźnie powiedzieć co TY chciałabyś dostać w prezencie, Santa podobno czyta Instagrama, więc ten dzień wyzwania może być dobrym pretekstem, żeby napisać do niego list. W tym dniu na WARSZTATACH porozmawiamy o sposobach na podniesienie wartości naszych produktów tak, by klienci chętniej płacili za nie wyższą cenę. W tym dniu możecie też liczyć na mega prezenty ode mnie – ale tych jeszcze nie zdradzę, bo nie byłoby niespodzianki 🙂

🏆W finałowy dzień, na lajwie (na Instagramie oraz Facebooku) ogłosimy też zwycięzców i rozdamy nagrody! TAK! Wyzwanie #niezłeszycie, jak co roku jest wyzwaniem z nagrodami za aktywność. Będziemy rozdawać vouchery na nasze kursy szycia online.
🥇MIEJSCE 1 – osoba, która zajmie szczytowy stopień na podium będzie mogła wybrać sobie dowolne 3 kursy szycia online z naszej oferty i otrzyma do nich darmowy dostęp na cały rok oraz wydrukowane, papierowe wykroje z dostawą do domu.

🥈MIEJSCE 2 – osoba, która zdobędzie srebrny medal za aktywność będzie mogła wybrać sobie dowolne 2 kursy szycia online z naszej oferty i otrzyma do nich darmowy dostęp na cały rok oraz wydrukowane, papierowe wykroje z dostawą do domu.

🥉MIEJSCE 3 – osoba, która zdobędzie trzecie miejsce za aktywność będzie mogła wybrać sobie dowolny 1 kursy szycia online z naszej oferty i otrzyma do niego darmowy dostęp na cały rok oraz wydrukowane, papierowe wykroje z dostawą do domu.

Ja już nie mogę się doczekać! Widzimy się niebawem na #niezłymszyciu oraz na warsztatach “Budujemy i rozwijamy nasze pracownie.” Do zobaczenia!
Kamila

WAŻNE! ABY OTRZYMYWAĆ LINKI DO WARSZTATÓW, TRZEBA BYĆ ZAPISANYM! JEŚLI JESZCZE NIE MA CIĘ NA LIŚCIE UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW “BUDUJEMY I ROZWIJAMY NASZE PRACOWNIE”, KLIKNIJ GUZIK PONIŻEJ:

  Dla kogo jest to wyzwanie? Odpowiedź jest prosta i krótka: dla każdego, kto chce wziąć w nim udział. Ja będę serwowała treści związane z szyciem – bo na tym się znam i tym mogę się dzielić. Nie ważne co szyjesz i na jakim poziomie zaawansowania jesteś. BA! Możesz wcale nie zajmować się szyciem, nie mieć maszyny! Może jesteś rękodzielniczką/ rękodzielnikiem z innej dziedziny i chcesz pobawić się w ciekawą interpretację wyzwaniowych tematów? Zapraszam, będzie super jeśli dołączysz! KAŻDY JEST MILE WIDZIANY!

  Dlaczego warto wziąć udział? Pomijając kwestię nagród, jakie można zgarnąć za aktywność (opisane wyżej), powodów jest całe mnóstwo! Celem jest przede wszystkim dobra zabawa, zbudowanie fajnego klimatu, wzajemna mobilizacja w tym przedświątecznym, mocno obciążonym pracą czasie. Celem jest wzajemne poznanie się w gronie przyjaznej, instagramowej społeczności, szersze pokazanie swoich prac oraz pasji. To też okazja do zaprezentowania swojej oferty, a zo za tym idzie dotarcie do nowego grona klientów, którzy w sieci poszukują niebanalnych pomysłów na prezenty. Dzięki wzajemnej współpracy, zaangażowaniu i aktywności dotrzemy dalej i szerzej.

Podejmij wyzwanie!

wyzwanie na instagramie #niezłeszycie Kamila Plasun edycja listopadowa

Dodaj komentarz