kurs szycia online na prezent kreatywny prezent pod choinkę kurs szycia online z pakietem materiałów

Kurs na prezent – czyli kreatywny pomysł na prezent dla kogoś, kogo lubisz!

Kurs na prezent to więcej niż zwyczajny prezent.

To powiedzenie drugiej osobie:
“Widzę Twoje zdolności, widzę Twoją pasję i talent!
Dostrzegam Twój potencjał i chcę Ci pomóc w jego rozwijaniu”

Czym jest kurs na prezent?

Z nagrania dowiesz się:

 1. Czym jest kurs na prezent?
 2. Jakie są sposoby działania kursu na prezent?
 3. Czym różni się voucher na wybrany kurs od bona podarunkowego?
 4. Jak wybrać kurs na prezent w pakiecie z materiałami?
 5. Jak wygląda proces logowania, co otrzyma osoba obdarowana?
 6. Dla kogo jest kurs na prezent
 7. Dlaczego warto?

  Kurs na prezent ma postać fizycznego vouchera, który zostaje zakodowany jednorazowym, unikatowym kodem, widocznym na jego odwrocie. Na nagraniu powyżej możesz zobaczyć jak wygląda voucher, jak wygląda jego treść oraz jak jest pakowany.

    Do każdego vouchera jest też dołączona mała karteczka z instrukcją postępowania – nie martw się więc, że osoba do której trafi prezent poczuje się zagubiona i nie będzie wiedziała co z tym dalej zrobić. Na bileciku jest opisane krok po kroku gdzie trzeba wejść, gdzie się zalogować, kiedy użyć kodu. Znajduje się tu także QR kod, po zeskanowaniu którego, osoba obdarowana od razu przeniesie się do instrukcji wideo, w której pokażę jej co, jak i gdzie trzeba zrobić. Jest to filmik, na którym za pomocą zrzutu ekranu komputera przeprowadzę ją przez proces logowania. A w razie gdyby nawet pojawiły się trudności – zawsze można się z nimi zwrócić bezpośrednio do nas – pomożemy

Dwa sposoby działania. Czym różni się voucher od bona podarunkowego?

    Kurs na prezent ma dwie możliwości działania. Żeby lepiej to wytłumaczyć, zobaczmy co jest zapisane na odwrocie. W pierwszej linijce jest miejsce na wypisanie dla kogo jest ten voucher i to pole wypełniasz samodzielnie Ty. Poniżej znajduje się miejsce na określenie na co jest ten voucher i w tym miejscu ja wypisuję konkretną nazwę kursu, który wybierasz. Czyli np. kurs szycia nerek wersja standard, kurs szycia torebek typu box itp. W linii poniżej wpisuję unikatowy, jednorazowy kod, który jest także zaprogramowany na naszej platformie i którego później w procesie logowania użyje osoba obdarowana. W ostatniej linijce znajduje się data ważności vouchera, ponieważ należy go wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu, więc zostaje tutaj określona konkretna data. I tak wygląda pierwszy ze sposobów działania „kursu na prezent”.

Natomiast drugi sposób ma charakter kwotowego bonu podarunkowego. Czyli kupujesz bon o minimalnej wartości 100 zł, który można wykorzystać na dowolny kurs lub pakiet kursów szycia online w obrębie naszej platformy. Ten kod także należy wykorzystać w ciągu 3 miesięcy. Ale tutaj zaznaczam jedną małą gwiazdkę, mianowicie – mamy sporą grupę kursantek, które mają wszystkie nasze kursy. Więc gdy ktoś obdaruje je bonem podarunkowym, na którym jest informacja, że należy go wykorzystać w ciągu 3 miesięcy – to w momencie gdy go otrzymają nie będą miały na co go zrealizować, ponieważ mają wszystkie kursy. W takim wypadku – nie martwcie się, nikogo nie pozostawimy stratnym, a dla naszych stałych klientek naginamy tę zasadę – wystarczy tylko zgłosić się do nas w takiej sytuacji, a my przedłużymy żywotność kodu. Jest to typowy, powszechny sposób działania bonów podarunkowych, więc za pewne nie raz korzystaliście z tej formy w wielu sklepach.

 

   Różnica miedzy tymi dwoma sposobami wykorzystania Kursu na prezent jest taka, że w pierwszej opcji wybierasz konkretny kurs i zostaje on opłacony w całości, natomiast druga opcja powoduje, że obdarowana osoba może sama wybrać który kurs chce kupić a zaprogramowany kod obniża koszt kursu o wartość bona, a ewentualną różnicę osoba obdarowana dopłaca sobie sama.

Bon podarunkowy można wykorzystać na pojedyncze kursy oraz na pakiety wielu kursów.

   Wróćmy na moment do pierwszego sposobu działania kursu na prezent, czyli tego, w którym wskazujesz konkretny kurs. Mamy tutaj kilka wariantów działania. Pierwszy już opisałam – czyli zaprogramowany voucher, który w podwójnej kopercie wysyłam do Twoich rąk lub na inny wskazany adres. To jasne. Ale możesz też zażyczyć sobie kursu na prezent od razu z pakietem materiałów do wykonania egzemplarza, którego ten kurs dotyczy. W tym wypadku, kiedy znamy wybrany kurs, bez trudu możemy dobrać do niego odpowiednie materiały w wymaganej ilości. Wszystkie pakiety kursów z materiałami są do wyboru na naszej stronie www.kursyszyciaonline.pl w zakładce sklep.

 

kurs szycia online jak uszyć torebkę bucket bag
Plasun kursy szycia online szycie torebek pracownia
jak uszyć nerkę idealną kurs szycia online Kamila Plasun

   Voucher na wybrany kurs można kupić wraz z pakietem materiałów. Pakiet materiałów zawiera komplet elementów niezbędnych do wykonania 1 sztuki egzemplarza z wybranego kursu. Dokładną zawartość przeczytasz w opisie produktu – w zakładce sklep. Voucher można kupić w trzech wariantach:

 • voucher na kurs online z pakietem materiałów
 • sam pakiet materiałów – jeżeli masz już nasz kurs
 • sam voucher na kurs online bez materiałów
   Znając konkretny, wybrany kurs jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie metale i materiały.
Plasun kursy szycia online szycie torebek pracownia kurs szycia na prezent

Odkryj przed bliską osobą nowy ocean możliwości!

   Obok każdego pakietu materiału w naszym sklepie znajduje się zdjęcie egzemplarza, który powstanie z tego połączenia. Dzięki temu łatwiej zwizualizować sobie efekt pracy z kursem.

Plasun kursy szycia online szycie torebek pracownia kurs szycia na prezent
Plasun kursy szycia online szycie torebek pracownia kurs szycia na prezent
Plasun kursy szycia online szycie torebek pracownia kurs szycia na prezent

Wybierz kurs na prezent!

    Na koniec dwa ważne ogłoszenia!

 1. W dniach 27-30 listopada w planujemy promocję na Black Friday. Będzie szansa złowić pojedyncze kursy w obniżonych cenach! (Black Friday nie dotyczy najnowszego kursu, znajdującego się w premierowej promocji do 6 grudnia)
 2. 23-27 listopada 2020 ruszamy z wyzwaniem na Instagramie! Będzie dużo fajnej zabawy, będzie szansa pokazać swoje produkty i zaprezentować swoją ofertę. Ponad to zaplanowałam też mini szkolenia oraz nagrody do zdobycia za aktywność w wyzwaniu! Gorąco zapraszamy – szczegóły niebawem.

Jeżeli masz ochotę wziąć udział w wyzwaniu koniecznie zaobserwuj mój profil na Instagramie:  https://www.instagram.com/kamila.plasun/

Dzięki za doczytanie do końca! Do zobaczenia w wyzawaniu i w kursach szycia online.

Kamila

kurs szycia online na prezent kreatywny prezent pod choinkę kurs szycia online z pakietem materiałów

Dodaj komentarz