niezłe szycie wyzwanie szyciowe z nagrodami za aktywność i kreatywność edycja 2021 by Kamila Plasun
niezłe szycie wyzwanie szyciowe z nagrodami za aktywność i kreatywność edycja 2021 by Kamila Plasun

#niezłeszycie 2021 wyzwanie z nagrodami za aktywność i kreatywność 22-26 listopada

#niezłeszycie 2021

Gdzie i kiedy?

   Na Instagramie oraz Facebooku od 22 do 26 listopada 2021. W tych dniach będą organizowane tematyczne zadania do zrealizowania na IG oraz FB. Każdy dzień będzie miał inny temat (zobacz rozkład jazdy poniżej). W wyzwaniu może wziąć udział każdy, kto ma ochotę się z nami pobawić. NIE TRZEBA BYĆ NASZYM KURSANTEM. Trzeba mieć dobre nastawienie, otwartość i życzliwość dla innych 🙂

Ogłoszenie wyników 26 listopada wieczorem (formie live lub story).

nagrody

Plasun kursy szycia online szycie torebek pracownia kurs szycia na prezent

  1. Subskrypcja całej naszej platformy kursowej! Tak. Osoba, która zgarnie pierwszą nagrodę otrzyma roczny dostęp do WSZYSTKICH (lub tych, których jeszcze nie ma na swoim koncie) dotychczas opublikowanych kursów i wykrojów. Wartość nagrody nawet 2500 zł! A jeśli Zwyciężczyni ma już wszystkie kursy – to otrzyma zaproszenie na wszystkie nowości, które pojawią się w 2022 roku!
Jak uszyć plecak dwukomorowy bez lamowania brzegów

2. Roczny dostęp do TRZECH wybranych przez Zwycięzcę kursów. A jeśli Zwyciężczyni ma już wszystkie kursy – to otrzyma zaproszenie na TRZY  nowości, które pojawią się w 2022 roku!

kursy szycia online bon podarunkowy

3. Elektroniczny bon podarunkowy na kwotę 300 zł do wydania w naszym sklepie do końca 2021 roku.

wyróżnienia 5 osób

wyzwanie na instagramie #niezłeszycie Kamila Plasun edycja listopadowa

Niezależnie od przyznanych nagród, chcemy wyróżnić 5 osób, które umieścimy w artykule na blogu, artykułach w social mediach i newsletterze. Do grupy 5 wyróżnień trafią osoby, których rękodzieło cechuje się wyjątkową starannością i wysokim poziomem wykonania. Chcemy przekierowywać osoby zainteresowane zakupem gotowych produktów właśnie do Was! Wyróżnione osoby będą mogły (jeśli wyrażą taką wolę i chęć) przekazać nam 3 zdjęcia swoich prac praz linki do swoich miejsc sieciowych, w których Klienci mogą się kontaktować i składać zamówienia.

Wielki finał!

To nie koniec niespodzianek. Na finał #niezłegoszycia przygotowaliśmy prezent dla wszystkich. Zaprojektowałam model specjalnie na tę okazję. Tutorial jak go wykonać będzie dostępny BEZPŁATNIE dla wszystkich od 26 listopada do 12 grudnia. Tego dnia zaczyna się Black Friday, z okazji którego mamy dla Was specjalne i niepowtarzalne w całym roku niespodzianki. O niespodziankach opowiem Ci 26 listopada, do tego momentu pozostają świąteczną tajemnicą. Nie może Cię zabraknąć!

 

co trzeba zrobić?

Trzeba przyłączyć się do naszej pięciodniowej zabawy na Instagramie i/lub Facebooku. Wystarczy, że w formie posta lub story odpowiesz na zadany w danym dniu temat. Pod uwagę bierzemy nie tylko aktywność, ale też kreatywność odpowiedzi. Przez pojęcie aktywność należy rozumieć: aktywne komentowanie postów wyzwaniowych, odpowiadanie na komentarze innych osób, udostępnianie, oznaczenia mnie jako organizatora wyzwania @kamila.plasun i używanie naszego hasztaga #niezłeszycie.

Rozkład jazdy

1 dzień (poniedziałek 22 listopada). Temat dnia: PRZEDSTAW SIĘ. W tym dniu zamelduj się pod postem na Facebooku i/lub opublikuj swój post na Instagramie. Przywitaj się z nami, opowiedz parę słów o sobie. Daj się poznać! Powiedz czym się zajmujesz, gdzie można Cię znaleźć w sieci.  W tym dniu witam wszystkich przybyłych winkiem na live lub story.

2 dzień (wtorek 23 listopada). Temat dnia: Dokończ zdanie: “Do pełni szczęścia potrzeba mi… “ interpretacja dowolna. Może to być dosłownie WSZYSTKO. Opublikuj post lub story na Instagramie z rozwinięciem tego zdania. Możesz je też wpisać w komentarzu pod dedykowanym postem na Facebooku i Instagramie. Tego dnia osoby, które zrealizują zadanie otrzymają ode mnie prezent do pobrania 🙂

3 dzień (środa 24 listopada). Temat dnia: FEEDBACK. To bardzo cenny dzień. Zadanie będzie polegało na zameldowaniu się pod dedykowanym postem. Jeśli jesteś gotowa na konstruktywny feedback, nie może Cię zabraknąć. Będziemy dzielić się opiniami na temat naszych prac, kont, oferty. Warto wzmacniać się dobrym słowem, dostrzec mocne strony innych osób i powiedzieć im o tym. A jeśli widać coś “do poprawy”, to warto usłyszeć to w zaprzyjaźnionym gronie, które dobrze sobie wzajemnie życzy. Zamierzam z pełnym zaangażowaniem odwiedzić wszystkich i zostawić kilka słów od siebie. W tym dniu na Instastory (i Facebookstory) odpalam SIARCZYSTE Q&A.  Można pytać o wszystko, o co do tej pory “baliście się” zapytać. Zamykam oczy i odpowiadam na każdy temat.

4 dzień (czwartek 25 listopada). Temat dnia: “W przyszłym roku planuję…” To świetna okazja by uchylić rąbka tajemnicy o planach na przyszłość. Spraw, by Twoi odbiorcy i klienci z niecierpliwością i zaciekawieniem czekali na kolejne nowości w Twoim wydaniu. To będzie też dzień zabawy na rozruszanie: SZYCIOWE BINGO! Zobaczymy co już masz na koncie w swoim “szyciowym CV”, a co czeka na realizację. Opowiem Ci o moim wielkim marzeniu, a w zasadzie o PLANIE, który chciałabym zrealizować w 2022 roku. TY JESTEŚ JEGO CZĘŚCIĄ!

5 dzień (piątek 26 listopada). Temat dnia: PREZENTY NA ŚWIĘTA. To finałowy dzień naszej zabawy. Pokaż co przygotowałaś dla swoich odbiorców i klientów na święta. Tego dnia zaczyna się Black Friday, może masz jakaś super ofertę na świąteczne prezenty? Koniecznie zaprezentuj swoją ofertę i zaproś do siebie. W tym dniu ujawnię Wam jaką niespodziankę przygotowałam dla Was specjalnie na święta. Zaprojektowałam model, specjalnie na tę okazję. Tutorial jak go wykonać będzie bezpłatnie dostępny dla wszystkich  od 26 do 12 grudnia. Tajemniczy model nie będzie dostępny w sprzedaży! Jest przygotowany tylko i wyłącznie na tę okazję, dlatego nie może Cię zabraknąć! Będą prezenty, gratisy i limitowana oferta specjalna!

Nie chcesz niczego przegapić?

dlaczego warto?

wyzwanie na instagramie #niezłeszycie Kamila Plasun edycja listopadowa

Zeszłoroczna edycja wyzwania #niezłeszycie przyniosła wiele świetnych nowych znajomości, pomogła nawiązać mnóstwo kontaktów i dała zalążek naszej mega zajefajnej, kameralnej i uzdolnionej społeczności #plasunteam. Zachęcam do przyłączenia się do nas!

Jest to okazja by szczerzej pokazać swoje prace i dotrzeć do nowych osób, w tym także potencjalnych Klientów. W zeszłorocznej edycji udało się nam “wyswatać” dużo zamówień. Klienci, których z uwagi na ilość projektów nie możemy obsłużyć – odsyłamy do Was. To szansa by jeszcze bardziej podkręcić sprzedaż swoich produktów w okresie przed świętami.

Wzajemna aktywność i zaangażowanie wpływa pozytywnie na algorytmy, co pozwala ożywić nasze konta w mediach społecznościowych, przez co stają się lepiej widoczne i powiększają grupę swoich fanów.

Finał #niezłegoszycia otwiera Black Friday – jest to dzień, w którym możesz zaprezentować swoją ofertę i zaprosić do siebie masę Klientów.

Zwycięzcy.

W wyzwaniu nagrody będą przyznawane za aktywność, zaangażowanie i kreatywność. Wyniki zostaną ogłoszone 26 listopada wieczorem w formie live lub story (na Facebooku i Instagramie).

Ważne.

  •  Facebook, Instagram nie są organizatorami konkursu, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za organizację i przeprowadzenie
  • Organizatorem oraz fundatorem nagród jest Plasun Pracownia Twórcza
  • Wyniki zostaną ogłoszone 26 listopada wieczorem  w formie live lub story na wybranych social mediach
  • Osoby nagrodzone zostaną poinformowane w drodze wiadomości prywatnej i/lub przez oznaczenie w poście
  • wzięcie udziału w zabawie jest automatyczną akceptacją regulaminu.
Plasun kursy szycia online szycie torebek pracownia kurs szycia na prezent

Dodaj komentarz