wyzwanie na instagramie #niezłeszycie Kamila Plasun edycja listopadowa
wyzwanie na instagramie #niezłeszycie Kamila Plasun edycja listopadowa

#niezłeszycie – instagramowe wyzwanie z nagrodami 23-27 listopada 2020

Odpalamy #niezłeszycie na Instagramie!

Weź udział w wyzwaniu z nagrodami za aktywność! Zaobserwuje moje instagramowe konto:
https://www.instagram.com/kamila.plasun/
i dołącz do wspólnej zabawy!
 

Opowiem Ci co i jak:

Z nagrania dowiesz się:

 1. Czym jest wyzwanie #niezłeszycie na Instagramie, kiedy i gdzie będzie organizowane?
 2. Jaki jest cel wyzwania?
 3. Jakie są nagrody i za co  będą przyznawane?
 4. Jakie będą tematy do zrealizowania?
 5. Kto może wziąć udział w wyzwaniu?
 6. Czy trzeba być zapisanym?
 7. Dlaczego warto wziąć udział?

Nagrody:

   Pamiętaj, że nasze wyzwanie jest połączone z nagrodami! Nagrody będą przyznawane za aktywność w wyzwaniu (czyli udostępnianie postów, komentowanie i lajkowanie postów wyzwaniowych, zapraszanie znajomych do naszej wspólnej zabawy itp.).  Ale co ważne – liczy się także aktywność u innych uczestników wyzwania.

Jakie będą nagrody?
1. Pierwsza nagroda to voucher niespodzianka na kurs, którego premiera odbędzie się w przyszłym roku (narazie jeszcze nie zdradzę co to za kurs, ale zapewniam, że w warto). Zwyciężczyni otrzyma voucher i przedpremierowy dostęp do kursu jako pierwsza jego uczestniczka. Voucher niespodziankę można także wymienić na dowolny z kursów, który już jest w naszej ofercie.

2. Druga nagroda to pakiet różnorodnych, fajnych materiałów, które wykorzystasz do uszycia np. nerek, torebek lub innych akcesoriów, które podpowie Ci wyobraźnia.

3. Artykuł – 10 wybranych osób zostanie wyróżnionych w artykułach na blogu i w postach na moich stronach (po uprzednim wyrażeniu na to zgody). Artykuł będzie zawierał odnośniki do Waszych miejsc, w których potencjalni kupujący będą mogli skontaktować się z Wami, obejrzeć prace, złożyć zamówienia.

Wyniki ogłoszę tuż po zakończeniu wyzwania w Instastory na Instagramie. Artykuł powstanie w ciągu kilku tygodni od zakończenia.

Dedykowana lista e-mail

    By wziąć udział w insta wyzwaniu #niezłeszycie, nie trzeba się nigdzie zapisywać! Wystarczy przyjść między 23-27 listopadana mój Instagram i podejmować tematy, wyznaczone na każdy dzień (interpretacja dowolna). Dla chętnych osób przygotowałam odrębną, dedykowaną listę mailingową, an którą zapis jest dobrowolny. Dlaczego warto się zapisać? Otóż niektóre materiały merytoryczne, które przygotowałam na wyzwanie, będę mogła dostarczyć jedynie w formie mailowej, więc wyślę je do osób, które chcą je otrzymać. Jednym z takich materiałów dodatkowych, który otrzymasz w prezencie, jest bezpłatny mini kurs “Patent na pasek” czyli 6 sposobów na uszycie paska do torby, nerki lub plecaka. Kurs będzie aktywny przez 2 dni, a link do niego otrzymasz w mailu w finałowy dzień wyzwania (27 listopada).

Uwaga! Wyzwanie dobiegło końca.
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych, zapisz się na newsletter:

.

Harmonogram wyzwania
(listopad 2020)

 • Dzień 1 (poniedziałek 23.11.20) PRZEDSTAW SIĘ – w tym dniu witamy się na wyzwaniu. To świetna okazja by zrobić sobie selfi, przedstawić się i opowiedzieć o sobie i o tym,czym się zajmujesz.
 • Dzień 2 (wtorek 24.11.20) MOJA PRZYJACIÓŁKA MASZYNA – pokaż nam swoją prawą rękę! Opowiedz na co i na czym szyjesz. Może Twoja maszyna ma jakieś imię? Pochwal ją, za to,że odwala kawał dobrej roboty!
 • Dzień 3 (środa 25.11.20) – NIE WYOBRAŻAM SOBIE SZYCIA BEZ… Może masz swoje ulubione narzędzie lub jakiś szyciowy trik? A może po prostu nie siadasz do maszyny bez ulubionej muzyki lub kubka herbaty?
 • Dzień 4 (czwartek 26.11.20) WZÓR – pokaż nam swój ulubiony wzór, może szykujesz coś specjalnego na sezon świąteczny? Może zachwyciło Cię ostatnio jakieś piękne połączenie barw? Albo w oko wpadł Ci unikatowy design – pokaż nam  koniecznie.
 • Dzień 5 (piątek 27.11.20) ŚWIĄTECZNIE – PREZENTOWO. To świetna okazja by pokazać swój produkt w świątecznej aranżacji. Zrób klimat i uwiedź nas blaskiem zbliżających się świąt.  Może masz jakiś mały prezent dla swoich Klientów, pokaż jak pakujesz ich zamówienia! To też dzień, w którym warto zaprosić do skorzystania z Twojej oferty. Może masz przygotowaną promocję na Black Friday? Koniecznie powiedz o tym!

 

  Dla kogo jest to wyzwanie? Odpowiedź jest prosta i krótka: dla każdego, kto chce wziąć w nim udział. Ja będę serwowała treści związane z szyciem – bo na tym się znam i tym mogę się dzielić. Nie ważne co szyjesz i na jakim poziomie zaawansowania jesteś. BA! Możesz wcale nie zajmować się szyciem, nie mieć maszyny! Może jesteś rękodzielniczką/ rękodzielnikiem z innej dziedziny i chcesz pobawić się w ciekawą interpretację wyzwaniowych tematów? Zapraszam, będzie super jeśli dołączysz! KAŻDY JEST MILE WIDZIANY!

  Dlaczego warto wziąć udział? Pomijając kwestię nagród, jakie można zgarnąć za aktywność (opisane wyżej), powodów jest całe mnóstwo! Celem jest przede wszystkim dobra zabawa, zbudowanie fajnego klimatu, wzajemna mobilizacja w tym przedświątecznym, mocno obciążonym pracą czasie. Celem jest wzajemne poznanie się w gronie przyjaznej, instagramowej społeczności, szersze pokazanie swoich prac oraz pasji. To też okazja do zaprezentowania swojej oferty, a zo za tym idzie dotarcie do nowego grona klientów, którzy w sieci poszukują niebanalnych pomysłów na prezenty. Dzięki wzajemnej współpracy, zaangażowaniu i aktywności dotrzemy dalej i szerzej.

Plasun kursy szycia online szycie torebek pracownia kurs szycia na prezent
Plasun kursy szycia online szycie torebek pracownia kurs szycia na prezent

Podejmij wyzwanie!

wyzwanie na instagramie #niezłeszycie Kamila Plasun edycja listopadowa

Dodaj komentarz