JAK USZYĆ TOREBKĘ BUCKET BAG JAK USZYĆ PLECAK TYPU BUCKET BACKPACK
JAK USZYĆ TOREBKĘ BUCKET BAG JAK USZYĆ PLECAK TYPU BUCKET BACKPACK

Bucket TRANSFORMACJA! Co nowego w kursie szycia Bucketów? Aktualizacja: jak przerobić torebkę BUCKET BAG na plecak BUCKET BACKPACK.

Promocja urodzinowa kursu szycia Bucket Bagów
6-22 sierpnia 2021

jak uszyć bucket bag i bucket backpack kurs szycia torebek i plecaków typu bucket

   Jak już zapewne dobrze wiesz, nasze KURSY SZYCIA ONLINE obchodzą swoje urodziny! Każdego roku, odliczając od dnia premiery, ponownie można liczyć na świętowanie. Co to oznacza? Celebrując urodziny każdego kursu, staramy się dorzucić pewne bonusy, rozszerzenia, dodatkowe wykroje, wideo oraz oczywiście – URODZINOWĄ ZNIŻKĘ. Nie inaczej będzie w przypadku kursu szycia Bucket Bagów, który swoje urodziny obchodzi w sierpniu. Najbliższa PROMOCJA URODZINOWA startuje 6 sierpnia 2021 i potrwa do 22 sierpnia 2021.

 

Co nowego w kursie?

   Zapewne zastanawiasz się, co nowego przygotowaliśmy w tym roku? Oczywiście mamy coś EKSTRA! Przygotowaliśmy DODATKOWY MODUŁ WIDEO – BUCKET TRANSFORMACJA, o tym, jak przerobić BUCKET BAGA 12 MINI oraz BUCKET BAGA 8 MINI na efektowne plecaki BUCKET BACKPACK!Najpiękniejsze jest to, że do uszycia plecaków nie potrzebujesz żadnych kolejnych, nowych wykrojów – pokażę Ci jak w oparciu o wykroje, które już znasz z podstawowej części kursu, dokonać małej modyfikacji,żeby wszystko pięknie pasowało. Jedynym dodatkowym elementem wykroju jest KLAPKA PLECAKA, która także w formie PDF zostanie załączona do dodatkowego modułu wideo.

DLA KOGO?

   Moduł dodatkowy BUCKET TRANSFORMACJA będzie dostępny BEZPŁATNIE dla każdego, kto już posiada nasz kurs szycia bucketów oraz dla osób, które dołączą do kursu w czasie URODZINOWEJ PROMOCJI między 6 a 22 sierpnia 2021. Z góry doprecyzuję – moduł zostaje w kursie na zawsze, nie trzeba się spieszyć, by przerobić go w sierpniu. Nie zniknie po okresie promocji 🙂

Ściąga PDF na telefon

   Ponad to, ponownie aktywujemy skróconą instrukcję szycia BUCKET BAGÓW w formie PDF na telefon. Uczestniczki, które dołączyły do kursu w okresie premiery w sierpniu 2020 roku, miały okazję zetknąć się z tym MEGA ułatwieniem. Ściąga na telefon przydaje się, gdy kurs mamy już przerobiony, nie potrzebujemy oglądać całych lekcji wideo, ale chcemy zerknąć na ramowy plan, by nie pomylić kolejności wykonywania kroków szycia tych torebek. Telefon można mieć pod ręką, pracując przy maszynie, jest to więc bardzo praktyczne ułatwienie. Sama korzystam z tych ściąg, gdy wracam do szycia bucketów po dłuższej przerwie od tego modelu. Ściąga PDF spotkała się z ogromnym entuzjazmem rok temu, mam więc nadzieję, że z czasem każdy nasz kurs doczeka się takiego ułatwienia. Poniższy screen wskazuje miejsce gdzie znajdziesz Ściągę PDF po zalogowaniu się do swojego kursu.

    WAŻNE! Ten BONUS jest aktywny TYLKO W CZASIE URODZINOWEJ PROMOCJI, potem znika. Należy więc pobrać go miedzy 6 a 22 sierpnia 2021. Po tym czasie zostaje wyłączony i nie będzie dostępny aż do następnych urodzin kursu!

Urodzinowa zniżka

   To okazja, na którą poluje wiele osób. Wiemy to i dotrzymujemy obietnicy. W okresie promocji urodzinowej cena kursu wraca do ceny z dnia swojej premiery! Kurs wraz ze wszystkimi dodatkami będzie można upolować w cenie 193 zł! Co ważna, po zakończeniu okresu promocji, regularna cena kursu wzrasta i będzie wynosiła 293 zł! Jest to więc mega obniżka, która zdarza się rzadko.

CENA KURSU IDZIE W GÓRĘ 23 sierpnia 2021.

 
Promocja urodzinowa nie łączy się z promocją “Kurs worko-plecaków dla całej rodziny za 0 zł”, w czasie której do kursów szycia zakupionych w casie wakacji, kurs szycia worko-plecaków dodajemy gratis na zawsze.

Dokładny opis zawartości kursu

Jeżeli chcesz poznać dokładny opis zawartości kursu oraz obejrzeć filmy, w których opowiadam o modelach, które wspólnie uszyjemy, zapraszam Cię do odwiedzin strony pod guzikiem poniżej. Znajdziesz tam także opinie Kursantek oraz galerię przykładowych prac:

W skrócie, modele, które już znasz z edycji 2020:

W roku 2021 dodatkowo poznasz:

START PROMOCJI ZA:

.

Dodaj komentarz